Yeni Bebek

Toplam 0 Ürün Bulundu

Aramıza hoş geldin bebek. Hayata yeni bir umut getirdin. Yumuk yumuk ellerinle yaşama sıkı sıkı tutundun. Günümüzü aydınlattın. Annene, babana tarif edilemez mutluluklar yaşattın. Seni hayata getiren anneni nasıl tebrik edeceğimi, bu mutluluğu nasıl paylaşacağımı bilemedim, affet. Yardımıma çiçekler koştu hemen.

Senin kadar saf ve masum, mis kokulu çiçekler. Onlar da senin gibi konuşamıyor, onlar da senin kadar savunmasın. Ama onlar da senin gibi çok şey anlatıyor. Sevgiyi, dostluğu, mutluluğu. O yüzden sana çiçeklerle merhaba diyorum bebek.

Sevdiklerinizin Yeni Bebek mutluluğunu paylaşmak istiyorsanız ÇiçekAvm'e gelin. Rengarenk ve mis kokulu çiçeklerle sevdiklerinizin renklenen dünyalarına siz de katkıda bulunun. Onların o eşsiz mutluluğunu paylaşın.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun. Geniş dağıtım ağına sahip CicekAvm.com ile sevdiklerinizden çok uzaklarda olsanız da onların mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken  telefondan ya da www.cicekavm.com internet adresinden sipariş vermek.

İstanbul Çiçek Siparişi

Ankara Çiçek Siparişi

İzmir Çiçek Siparişi

Bursa Çiçek Siparişi

Antalya Çiçek Siparişi

Adana Çiçek Siparişi

Trabzon Çiçek Siparişi

Meyve ve Kek Sepeti Siparişi