Geçmiş Olsun

Toplam 0 Ürün Bulundu

Sizin için değerli olduklarını sevdiklerinize ifade etmenin pek çok yolu vardır. Dostluk, arkadaşlık, kan bağı iyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta belli olan kutsal bağlardır. Hastalanan sevdiklerimize bizden gelen kuru bir Geçmiş Olsun mesajı bile yeter. Ama bu kadarı elbette bize yetmez.

Sevdiklerimiz rahatsızlıklarıyla mücadele verirken, biz de onların moralini düzeltmek için mücadele vermeliyiz. Nasıl mı? Bir buket çiçekle. Bizim duygularımızı yansıtan, bizden gelen, gönülden gönüle köprü kuran çiçeklerle sevdiklerimize en güzel Geçmiş olsun dileklerimizi iletebiliriz.

Hastaya çiçek göndermek geleneksel ama değerini yitirmeyen en anlamlı mesajdır. Rengarenk çiçekler odasını aydınlatır sevdiklerimizin. Dışarıda onu bekleyen hayatın sesini ulaştırır ona.

Siz de en anlamlı Geçmiş Olsun dileklerinizi sevdiklerinize ulaştırmak istiyorsanız ÇiçekAvm'e gelin. Online çiçekçinizden siparişinizi verin. Çiçek siparişiniz en hızlı ve en taze haliyle sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşsın. Size de onları iyileştirecek en güçlü ilacı ulaştırmanın mutluluğunu yaşamak kalsın.